Модуль Сборки модулей TecDock

До речі з пропаданням фото теж повинно допомогти...
Це ж по відношенню до вебсервісу.
Фото у мене зникають при ввімкнені опції "не показывать товары без цен". Зникають як рідні фото текдок, так і завантажені в uploads/artmedia. Але це вібувається тільки при виводі результатів пошуку по номеру.
Також наприклад, при відключенні цієї опціі виводить лого виробника (ніби фото немає), але при заході в картку товара - показує і рідне фото текдок і характеристики товара.
 
Для просмотра ссылки Войди или Зарегистрируйся спробуйте цей, але там теж трабли трохи є з відображенням фото
 
Последнее редактирование:
З фото взагалі незрозуміло що коїться. Про зникнення фото в результатах пошуку при ввімкнені опції "не показывать товары без цен" я вже писав.
Але при пошуку по дереву запчастин теж дивні речі :)
На першому фото - картинки Mahle i Mann неоригінальні, з upload/artmedia. Замість фото Purflux - лого виробника, що нибито свідчить про відсутність фото товару.
Але, ( див. фото 2) при заході в цей товар - є і фото ( з оригінального альбому текдок) і його опис.
1site.jpg2site.jpg
 
В когось є ідеї як вивести товар на головну сторінку?
Снимок экрана 2024-05-28 155038.png

Це ж по відношенню до вебсервісу.
Фото у мене зникають при ввімкнені опції "не показывать товары без цен". Зникають як рідні фото текдок, так і завантажені в uploads/artmedia. Але це вібувається тільки при виводі результатів пошуку по номеру.
Також наприклад, при відключенні цієї опціі виводить лого виробника (ніби фото немає), але при заході в картку товара - показує і рідне фото текдок і характеристики товара.
а якщо увімкнути кешировання цін, теж саме буде? або навпаки вимкнути.

Ще підкажіть в кого працює редактор компонентів?
Наприклад в мене він налаштування відображає, але не зберігає, і не зрозуміло куди і яким чином воно має зберігатися. безпосередньо в файл? тому що в базі таких налаштувань немає

Снимок экрана 2024-05-28 160746.png
 
Последнее редактирование:
З редактором компонентів таке:

У каталозі autoparts/tdmcore/components/назва компонента/має бути файл settings.php
В яких записуються налаштування кожного компонента, якщо вони в нього є.

З тих модулей, що були у мене - далеко не всі налаштування є взагалі.

Наприклад:
В компоненті searchparts взагалі не було такого налаштування, як пошук в кросах.
Його можна додати у відповідний settings.php окремою строкою
("SEARCH_IN_CROSSES" => 1,) та встановити після цього заборону запису у цей файл.
Інакше, при наступній спробі редагування цього компонента з веб-морди додану Вами строку буде стерто і, відповідно, пошука в кросах не буде.

Щодо товару на головну - це ж на скріні розділ запчастин тільки для однієї марки/моделі/підмоделі авто (sectionparts).
Який сенс на головній від авео Т200 1,5 ?
Чи я не зрозумів?
 
Файли settings.php присутні, коли в цих файлах змінюєш значення за допомогою редагування самого файла, тоді все ок, через веб сторінку значення не зберігаються. Мені цікаво чому саме через веб не працює...

З приводу товарів на головну сторінку, маю на увазі вивід усіх товарів не залежно до якого автомобіля відноситься, головне щоб розділене по категоріях як на фото що прикріпив. На фото загальний каталог товарів, який немає відношення до автомобіля.
 
Щоб значення в settings.php зберігалися та не злітали кожного разу при редагуванні через веб - треба дописувати код по аналогії з існуючим у файлах відповідного компоненту. Наскільки пам'ятаю - в файлах component.php та edit.php.

Ще можлива нестача js файлів в media/js або конфлікт js модуля з js опенкарта.
Як з фото в моєму випадку: якщо подивився збільшене фото - на попередню сторінку вже не повернутися.
 
Последнее редактирование:
Приветствую!
Поборол ли кто проблему с SeoPro в Ocstore?
 
Доброго дня. Підкажіть як Ви відображаєте фото, яких немає в Текдок. Куди їх грузити і в якому форматі? Чи потрібно якісь правки робити?
 
Доброго дня. Підкажіть як Ви відображаєте фото, яких немає в Текдок. Куди їх грузити і в якому форматі? Чи потрібно якісь правки робити?
Доброго дня! Каталог autoparts/upload/artmedia/бренд
Ім'я файла має бути без спецсимволів, ком, крапок, пробілів та іншого
0986123456.jpg
R12345.jpg
І так далі, тільки букви та цифри. Тільки формат jpg та розширення .jpg - іншого воно не розуміє

бренд - назва бренду аналогічно імені файла. Також слід враховувати що вказано в файлі singlebkey.php
 
Назад
Сверху