Unisite Board 4.7 Nulled

Вітаю друзі!
Підскажіть будь ласка чи є в когось рішення по двум проблемам, або ж хоча би підскажіть куди копати:
1. sitemap.xml ( 404 помилка)
2. Мультиязичність видалити приставку основної мови. Тобто є дві мови ua та ru , при включені мультиязичності зявляєтся в посиланні site.com/ua та site.com/ru відповідно, враховуючи що основна мова вибрана Українська то приставка /ua не потрібна, як це видалити? Пробував в nginx вирізати. та це по перше по дурному, а по друге це не працює. так як вирізаєтся /ua і відповідно сайт не працює тоді...
 
Поздравляю друзья!
Подскажите пожалуйста есть ли у кого-то решение по двум проблемам, или хотя бы подскажите куда копать:
1. sitemap.xml ( 404 ошибка)
2. Мультиязычность удалить приставку основного языка. То есть есть два языка ru и ru, при включении мультиязычности появляется в ссылке site.com/ru и site.com/ru соответственно, учитывая что основной язык выбран Украинский то приставка /ru не нужна, как это удалить? Пробовал в nginx вырезать. но это во первых по глупому, а во вторых это не работает. так как вырезается /ru и соответственно сайт не работает тогда..

У вас какая версия cms
 

Вложения

  • Screenshot (2).png
    Screenshot (2).png
    91 KB · Просмотры: 25
  • Screenshot (1).png
    Screenshot (1).png
    66,1 KB · Просмотры: 26
  • Screenshot.png
    Screenshot.png
    98 KB · Просмотры: 26
Последнее редактирование модератором:
У вас какая версия cms
Unisite Board 4.9
Так не хочет работать,:
1. Мультиязичность отключать нельзя, так как тогда на сайте не будет возможности переключится на другой язик, в шапке тогда пропадает чебокс переключения язика.
2. iso пробовал удалить зделать пусто, не дает, говорить должно біть заполненно.
3. Пробую з бази напрямую удалить, толі кеш. хоча чистил везде і в браузере і в opcache і в самом сайте, получаю так Для просмотра ссылки Войди или Зарегистрируйся , і чебокс Укр переключения язика пропадает.

Поділіться, якщо у кого є декодованим Unisite Board 4.10 і маркетплейсом , для порівняння з Unisite Board 4.9 , може там буде меньше помилок, які в лог пишутся, замучився вже їх виправляти.
 
Последнее редактирование модератором:
Парни вопрос, у меня в блоке VIP объяв на главной только 4 объявы отображаются, у всех так? Как сделать больше?
 
Міняю декодований index.php версії 4.10 на будь який модуль цієї ж версії. :)
Хочется глянути що там.
Є куплена ліцензія з усіма модулями крім мобільного додатку, чесно скажу, косяків мілліон, тех підтримка ніяка, таке враження що вони взагалі не розуміють про що я їх запитую, та й взагалі таке враження що скрипт куча студентів писало, а техпідтримка сама не знає як виправити той чи інший косяк, одні загальні відповіді, блін.
І ще скиньте хтось шаблон імпорту оголошень.
 
Міняю декодований index.php версії 4.10 на будь який модуль цієї ж версії. :)
Хочется глянути що там.
Є куплена ліцензія з усіма модулями крім мобільного додатку, чесно скажу, косяків мілліон, тех підтримка ніяка, таке враження що вони взагалі не розуміють про що я їх запитую, та й взагалі таке враження що скрипт куча студентів писало, а техпідтримка сама не знає як виправити той чи інший косяк, одні загальні відповіді, блін.
І ще скиньте хтось шаблон імпорту оголошень.
Какой модуль интирисуюет ? Все есть
 
Какой модуль интирисуюет ? Все есть
Мені не модуль потрібен, у мене всі модулі є, мені потрібен розкодований index.php він там один тільки закодований в корені сайту, а модуль я мав на увазі можу комусь дати будь який у мене вони всі є.
 
Кто может поделиться версией 4.10?
 
Вышла новая версия Unisite Board 4.11
Ищется человек который предоставит скрипт для отвязки лицензии
 
Назад
Сверху