Поиск Фильтр шин и дисков по авто

arsen

НЕрядовой
Регистрация
16 Июн 2011
Сообщения
1.078
Реакции
355
Ищу Фильтр шин и дисков по авто
Скрытое содержимое доступно для зарегистрированных пользователей!
 
Ищу Фильтр шин и дисков по авто для 3 ос
 
Тоже ищу, автор модуля положил болт на поддержку. Купил, поставил, глючит и не исправить, так как все закодированно
 
Ось щось подібне напевно, для опенкарт 2.3 Для просмотра ссылки Войди или Зарегистрируйся
Та вони якісь кончені. Зовсім неадекватні.
Запитав про модуль і про один шаблон. Відповідь - посилання на FAQ.
Але там нема відповідей на мої питання. Написали.
А нічо далі. Читайте описову частину, там все написано. Поки що демку сайту чаму робити нема, не влаштовує що написано і показано, не купуйте, все дуже просто.
Аж бісять такі торгаші. На питання не відповідають. Нахєр вони такі нада.
Та ше й можливо заблокували, бо не можу зайти в кабінет. Долбодятли якісь.
 
  • Нравится
Реакции: Baco
Та вони якісь кончені. Зовсім неадекватні.
Запитав про модуль і про один шаблон. Відповідь - посилання на FAQ.
Але там нема відповідей на мої питання. Написали.
А нічо далі. Читайте описову частину, там все написано. Поки що демку сайту чаму робити нема, не влаштовує що написано і показано, не купуйте, все дуже просто.
Аж бісять такі торгаші. На питання не відповідають. Нахєр вони такі нада.
Та ше й можливо заблокували, бо не можу зайти в кабінет. Долбодятли якісь.
оту Людмилу, котра постить ці лінки, вже в кількох повідомленнях помітив, що рекламує той сайт, тому таких порушників (правила форуму 1.4.0.2) варто окремо пропрацьовувати, а щодо сайту, то зараз де не плюнь, всюди мегакодерські рішення, і облизують, аж поки не інвестуєш в лайнокод, а після... "Ви що не читали в описі перед покупкою...", і ситуація, що Олександр вище описав, на "бабушкіному" форумі (оксторе) там зробили окремо внутрішній сайт-реєстр, де вносять таких продаванів і можна перевірити, але там акцент на варезі.
 
Т
оту Людмилу, котра постить ці лінки, вже в кількох повідомленнях помітив, що рекламує той сайт, тому таких порушників (правила форуму 1.4.0.2) варто окремо пропрацьовувати, а щодо сайту, то зараз де не плюнь, всюди мегакодерські рішення, і облизують, аж поки не інвестуєш в лайнокод, а після... "Ви що не читали в описі перед покупкою...", і ситуація, що Олександр вище описав, на "бабушкіному" форумі (оксторе) там зробили окремо внутрішній сайт-реєстр, де вносять таких продаванів і можна перевірити, але там акцент на варезі.

Нічого ти там не помітив, бо я ту нічого не пишу ніколи. А якщо чесно, то такі ви кодери, а точніше гівно кодери. Самі просили допомоги, знайшла, скинула, і за допомогу обісрали. Дякую. Це не мій сайт, лінки на які ви бачите, пишіть коди самі а не шукайте на варезах чи де інше хто вам дасть безкоштовно і розжує як користуватись. А в подяку потім ви і це обсудите. Мужики називаються, знань нуль, ото все що можу написати про таких гівнопрограмістів. Удачі. Покидаю ваш форум. Гризіться тут самі.
 
отакої, 2-ва лінки запостило, потім жовччю покаркало та самоліквідувалось... як ще то банально-стереотипно працює (підозрюю що за якийсь час ще якийсь мультиаккаунт намалюється з аналогічною рекламацією), а правила хто читатиме?
1690564607916.png
@ludmila_m, якщо Ви не маєте відношення до того ресурсу, котрий так агітаційно рекомендуєте, то прошу пробачити мені грубу поведінку, справді вважав, що Ви - агент з того сайту, нічого особистого, чисто рутинна повсякденність.
 
Назад
Сверху